8,53 euro brutto/1h pracy

Praca w Holandii na produkcji mebli ogrodowych Rijen bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rijen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 11 listopada 2013 10:30

Poszukiwani pracownicy na produkcję mebli ogrodowych w Rijen. Aktualna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego przy montowaniu i pakowaniu mebli oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Rijen, Holandia

Wynagrodzenie: 8,53 euro brutto/1h pracy

Zadania:

  • Obowiązkiem pracownika będzie składanie mebli, przepakowywanie paczek, przygotowanie towarów do wysyłki.
  • Do zadań należeć będzie kontrola jakości oraz raportowanie wszelkich wad, błędów.

Wymagania:

  • od kandydatów oczekujemy posiadania doświadczenia w pracy na produkcji
  • bezkonfliktowość
  • znajomość jednego języka: Niemiecki i/lub angielski
  • pracowitość, sumienność,
  • Obowiązkowo: posiadanie prawa jazdy

Oferta:

  • możliwość rozwoju poprzez udział w programie szkoleniowym dla brygadzistów
  • dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

  • Wszystkich zainteresowanych informujemy, iż swoją aplikację można przesyłać przez stronę:

ID ogłoszenia: 92952800370cfbb9

ilość wszystkich wyświetleń: 3333, dzisiaj: 1

5 Odpowiedzi na “Praca w Holandii na produkcji mebli ogrodowych Rijen bez znajomości języka holenderskiego”

  1. Jesteśmy bardzo zainteresowani ta oferta pracy

  2. praca przy pakowaniu na 27 listopada 2013 @ 22:53

    ja i moj maz jestesmy zainteresowani ta oferta pracy

  3. Witam jestem zainteresowany ta oferta

  4. Jestem zainteresowany Pracą

  5. witam jestem zainteresowany ta oferta jestem sumienna osoba znam jezk niemiecki w stopniu komunikatywnym mam 35 lat prosze o kontakt 511281194