stawki wiekowe

Praca w Holandii na magazynie bez znajomości języka od czerwca De Meern

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: De Meern
  • Długość umowy: minimum 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 maja 2015 05:15

Aktualnie poszukujemy pracowników fizycznych do podjęcia pracy w Holandii na magazynie. Zatrudnienie od czerwca w De Meern bez znajomości języka przy komisjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: De Meern, Holandia

Wynagrodzenie: według stawek wiekowych

Start: praca do podjęcia od 01.06.2015

Czas trwania umowy: minimum pół roku

Opis zadań:

  • Prace magazynowe związane z przygotowaniem zamówień.
  • Obowiązkiem będzie kompletowanie towaru.
  • Inne prace magazynowe jak sortowanie, pakowanie i układanie produktów.
  • Praca na hali w której panuje temperatura 4 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego wymagana
  • dyspozycyjność od 1 czerwca
  • możliwość wyjazdu na minimum pół roku
  • gotowość do pracy zmianowej
  • sumienność, obowiązkowość
  • atutem będą osoby z prawem jazy oraz własnym samochodem
  • konieczne jest posiadanie numeru SOFI

Oferta:

  • zorganizowane płatne zamieszkanie
  • ubezpieczenie w cenie 19,50 tygodniowo
  • zatrudnienie na okres połowy roku
  • praca od zaraz
  • możliwość dorobienia

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą drogi elektronicznej:
Holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: Pracownik magazynu De Meern

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-z-jangielskim-id288359.html

ID ogłoszenia: 2425567d74c626ab