do uzgodnienia

Praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz Tilburg na produkcji kosmetyków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 19:45

Fabryka kosmetyków z Tilburga od zaraz zatrudni pracowników na produkcję. Holandia praca dla Polaków bez znajomości języka. Doświadczenie nie jest wymagane. Zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie oraz wsparcie w pierwszych dniach.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • wypakowywanie produktów kosmetycznych z pudełek;
  • naklejanie odpowiednich etykiet;
  • pakowanie kosmetyków w nowe opakowania;
  • wsparcie procesów produkcyjnych;
  • pracę poprzedza szkolenie.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;
  • zręczność, energiczność;
  • język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • mile widziane zgłoszenia osób posiadających prawo jazdy kat.B;
  • dokładne wykonywanie obowiązków;
  • umiejętność skutecznego działania w zespole;
  • motywacja do pracy.

Zapewniamy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • możliwość zatrudnienia stałego;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • opcja skorzystania z zakwaterowania płatnego;
  • miły zespół;
  • przyjazne warunki pracy;
  • możliwość otrzymania podwyżki.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci prosimy o wypełnianie formularza na stronie:

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-kwietnia-2016-praca-w-holandii-na-produkcji-kosmetykow-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 687570fb972f31ff