do ustalenia

Praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji pakowanie serów Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Woerden
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 01:03

Ogłoszenie pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego na produkcji serów. Zatrudnienie w fabryce z Woerden przy pakowaniu, obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji serów

Miejsce zatrudnienia: Woerden, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • Praca odbywa się w fabryce na na produkcji sera.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługiwanie maszyn produkcyjnych.
  • Do zadań może zostać zlecone pakowanie gotowego sera.
  • Inne prace produkcyjne, między innymi układanie serów na paletach, przenoszenie, odwracanie oraz golenie.

Oczekiwania:

  • preferowane osoby z doświadczeniem
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • zdolności techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie na dobrych warunkach
  • ofertę pracy długoterminowej
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne zarobki, docelowo wyższa stawka niż początkowa
  • możliwość wykupienia płatnego zakwaterowania oraz transportu wewnętrznego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt za pomocą poniższej strony:

ID ogłoszenia: 801551ae0388acda