do ustalenia

Praca w Danii produkcja jogurtów Kopenhaga od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 23:36

Posiadamy od zaraz wolne stanowiska w Kopenhadze dla osób bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii dla Polaków na linii produkcyjnej jogurtów. Na miejscu zapewniamy możliwość skorzystania z płatnego miejsca zamieszkania.

Stanowisko: pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 002/11/Dania

Zadania:
- należy odpowiednio przygotować owoce, które będą dodawane do jogurtów
- obsługiwanie maszyn
- łączenie ze sobą produktów w odpowiednich ilościach
- należy kontrolować gotowy produkt pod względem jakości wykonania
- zgłaszanie przełożonemu o zaistniałych problemach
- inne zadania związane z produkcją jogurtów

Wymagania:
- należy umiejętnie zarządzać czasem pracy
- odpowiedzialność, punktualność, niezawodność
- samodzielne wykonywanie zadań
- radzenie sobie ze stresem
- należy dostosować się do zasad BHP i bezwzględnie je przestrzegać
- dostosowanie się do grafiku

Oferujemy:
- zakwaterowanie w domkach jedno bądź dwuosobowych (czynsz opłacany przez pracownika)
- duńskie warunki zatrudnienia
- do wykorzystania świadczenia socjalne
- pracę zmianową
- satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia na maila: scandiworkers@email.com z tematem: 002/11/Dania

Źródło:

ID ogłoszenia: 893563fc43bde8b4

1 odpowiedź na “Praca w Danii produkcja jogurtów Kopenhaga od zaraz bez znajomości języka”

  1. Pawel1981.12 na 16 listopada 2015 @ 13:54

    Jestem zainteresowany podjeciem tej pracy od zaraz. Moj numer tel.797-144-166 Pawel.