105 DKK /h brutto

Praca w Danii od zaraz pakowanie, sortowanie owoców i warzyw Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Długość umowy: 3-4 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 lipca 2014 00:21

Przetwórnia owoców z Odense zatrudni od zaraz 6 osób do pracy w Danii na produkcji przy pakowaniu i sortowaniu owoców bez języka przy taśmie. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji (sortowacz)
Zarobki: 105 DKK za godzinę brutto
Miejsce pracy: Okolice Odense

Zadania:
Stojąca praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na myciu, sortowaniu oraz pakowaniu warzyw i owoców. Niektóre osoby mogą być oddelegowane do pracy w magazynie (chłodni).

Wymagania:
- komunikatywny angielski
- dobry stan zdrowia, mile widziane aktualne badania
- gotowość do fizycznej pracy w szybkim tempie
- dyspozycyjność od zaraz na ok 3-4 miesiące (praca sezonowa)

Oferujemy:
- umowę bezpośrednio z pracodawcą
- terminowa wypłata pensji
- możliwość pracy na nadgodziny
- zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniach (płatne 2000 DKK miesięcznie od osoby)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na podany poniżej email:

scandiworkers@email.com

Na początku wiadomości proszę napisać „przetwórnia Odense”

ID ogłoszenia: 7453d554f3023d3

ilość wszystkich wyświetleń: 1427, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Praca w Danii od zaraz pakowanie, sortowanie owoców i warzyw Odense”

  1. Witam Mam 22 lata. Jestem dyspozycyjny, znajomosc jezyka angielskiego, absolwent technikum weterynarii. Jestem zainteresowany oferta . Prosze o kontakt kubap_kielce@o2.pl +48536138812

  2. marzenamacko na 5 sierpnia 2014 @ 08:42

    Jestem zainteresowana ofertą pracy . Mam 4 osoby w gotowości do pracy i wyjazdu . Proszę o kontakt marzenamacko@gazeta.pl numer tel. +48788-253-626

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez scandiworkers

Ostatnie przedmioty dodane przez scandiworkers »