135 DKK za godzinę brutto

Praca w Danii bez znajomości języka od zaraz na produkcji serków Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 22:57

Firma produkująca artykuły nabiałowe od zaraz poszukuje pracowników na produkcję serków do obsługi maszyn w Kopenhadze. Praca w Danii bez znajomości języka dla Polaków z dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Dania, Kopenhaga.

Stawka: 135 DKK za godzinę brutto.

Zadania:

  • prace pomocnicze na produkcji;
  • po wcześniejszym szkoleniu przeszkoleniu obsługa maszyn;
  • pilnowanie odpowiednich parametrów produkcyjnych;
  • kontrolowanie urządzeń;
  • inne prace produkcyjne.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania przepisów BHP;
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna;
  • przynajmniej podstawowa umiejętność języka angielskiego;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Oferujemy:

  • skrupulatne szkolenia z procedur i obsługi maszyn;
  • duńska umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się oraz sprawach urzędowych.

Dla kandydatów:

CV prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:

scandiworkers@email.com w tytule należy dopisać: 002/02/Dania

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-produkcja-serkow-bez-jezyka-od-zaraz-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 28456bce654b27ef

ilość wszystkich wyświetleń: 1070, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Danii bez znajomości języka od zaraz na produkcji serków Kopenhaga”

  1. jestem zainteresowany prosze o kontakt +48506674523