113,65 DKK/h

Praca w Danii bez znajomości języka na produkcji rybnej od zaraz w Lemvig

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Lemvig
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: 5 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 16 czerwca 2016 23:34

Przetwórnia rybna z Lemvig zatrudni Polaków na produkcję, bez znajomości języka duńskiego. Oferta pracy w Danii od końca lipca do początku grudnia 2016. Pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lemvig, Dania.

Stawka godzinowa: 113,65 DKK za godzinę plus premie za nadgodziny.

Wakaty: 30.

Obowiązki na stanowisku:

  • filetowanie ryb;
  • sortowanie i pakowanie krabów oraz ryb;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie wyrobów przetwórni;
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • przynajmniej komunikatywnego języka angielskiego lub niemieckiego;
  • doświadczenia przy pracy fizycznej;
  • zaświadczenia o niekaralności;
  • sprawności fizycznej;
  • elastyczności godzinowej;
  • umiejętności wykonywania zadań w grupie;
  • sumienności i punktualnego przychodzenia do pracy.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Lemvig;
  • umowę o pracę na czas określony;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • nowoczesne środowisko pracy;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i wiedzy.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem, w językach polskim i angielskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:
anna@activeworkindenmark.eu z dopiskiem w temacie „Pracownik fizyczny.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-na-produkcji-przy-rybach-lemvig-2016/

ID ogłoszenia: 3705762fbd7df574

ilość wszystkich wyświetleń: 303, dzisiaj: 1