12,49 euro brutto za godzinę

Praca w Belgii od zaraz produkcja czekoladek bez znajomości języka 2016

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Belgia
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 23 stycznia 2016 23:06

Fabryka czekoladek zatrudni od zaraz osoby na produkcję. Atrakcyjna oferta pracy w Belgii, bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zamieszkanie oraz dojazdy do zakładu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Stawka godzinowa: 12,49 euro brutto.

Lokalizacja: Belgia.

Opis stanowiska:
pracownik będzie odpowiedzialny za takie prace produkcyjne za mieszanie mleka i kakao, rozładunek i załadunek towarów oraz rozdysponowanie do na magazynie – układanie na regałach za pomocą wózka widłowego.

Oczekujemy:

  • uprawnień na wózki widłowe;
  • co najmniej podstawowej znajomości języka angielskiego;
  • doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej;
  • przestrzegania procedur oraz przepisów BHP;
  • odpowiedzialnego podejścia;
  • bezproblemowości w kontaktach z innymi;
  • dobra organizacja;
  • mile widziana możliwość przyjechania do Belgii własnym samochodem.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie i dojazdy do pracy;
  • umowę o prace na belgijskich zasadach;
  • szkolenie wstępne;
  • dobre wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego managera.

Dla kandydatów:

Prosimy aplikować za pośrednictwem strony internetowej:

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-belgia-na-produkcji-czekoladek-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 37156a3e101b82eb

ilość wszystkich wyświetleń: 739, dzisiaj: 1