12 euro brutto/h

Praca w Belgii bez języka operator maszyn na produkcji opakowań Wetteren

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Wetteren
  • Opublikowany: 7 lipca 2014 13:15

Zatrudnienie w Wetteren bez znajomości języka urzędowego dla operatora maszyn produkcyjnych. Oferta pracy w Belgii na produkcji opakowań teksturowych ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Operator maszyn

Numer referencyjny: OPS/BEL/14

Lokalizacja: Wetteren, Belgia

Zarobki: 12 euro brutto/h

Obowiązki:

  • pracownik będzie miał za zadanie zajmować się obsługą maszyn produkcyjnych.
  • Praca dotyczy zatrudnienia w zakładzie na produkcji opakowań teksturowych.

Wymagania:

  • przynajmniej 2 letnie i udokumentowane doświadczenie, głównie w obsłudze maszyn klejących takich jak: Bobst , Jagenberg, Diana
  • gotowość do przyjazdu swoim autem
  • atutem będą zgłoszenia osób z doświadczeniem w pracy za granicą
  • możliwość zmiany miejsca zamieszkania

Oferujemy:

  • obowiązujące dwie zmiany
  • kupony do wykorzystania na jedzenie w wysokości 1,09 euro dziennie
  • początkowo wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto/h
  • ogłoszenie dotyczy pracy na dłużej

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.

paulina.mazur@adecco.com

źródło: http://www.praca4u.net/operator-maszyn-przy-produkcji-opakowan-id230394.html

ID ogłoszenia: 58853ba58de63152

ilość wszystkich wyświetleń: 1339, dzisiaj: 2

2 Odpowiedzi na “Praca w Belgii bez języka operator maszyn na produkcji opakowań Wetteren”

  1. Witam

    Poszukuje pracy.Jestem po liceum ze zdaną pozytywnie maturą. Jestem osobą pozytywną,szybko się uczę,potrawie dostosować się do nowego otoczenia i zmian.Angielski na poziomie podstawowym.Mogę wysłać CV.

    Mail : agata.wojciukiewicz@onet.pl

  2. Witamy!
    Dawid 25 lat pracowałem na produkcji jako debager (wyzucanie 20 -25 kg skrzynek z miesem ) przez pół roku ,Starszy operator produkcji (zamawianie i zdawanie asortymentu oraz robienie trymingów wszystko w programie Sap )Praca w niskich temperaturach, posiadam książeczke sanepidowska.Dorabiałem na wykończeniach wnęcz oraz na kostce brukowej .Jestem pracowity i rzetelny ,bardzo chce wyjechać z kraju wraz z moja dziewczyna ponieważ nie ma tu przyszłości dla młodych ludzi .
    Dagmara 23 lata pracowałam na prosukcji obecnie pracuje handlu,nie mam dzieci.
    Kontakt
    e-mail :mlynko@o2.pl tel:515505718