7.50 - 8.00 GBP /h

Praca w Anglii w fabryce bez znajomości języka Leicester na produkcji części z plexi

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leicester
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 13 listopada 2013 01:28

Aktualna oferta pracy w Anglii na produkcji w fabryce dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w Leicester przy produkowaniu elementów z plexi dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce: Leicester

Płaca: 7.50 – 8.00 GBP /h

Zadania:

  • Praca przy produkcji elementów z pleksi. Do zadań będzie należało cięcie, klejenie, gięcie.

Wymagania:

  • doświadczenie przynajmniej roczne- wymagamy osoby która potrafi produkować elementy z plexi.
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelność, odpowiedzialność
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • dla chętnych istnieje możliwość wyrabiania nadgodzin
  • urlop płatny

Aplikacja:
Poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 13352828e5bf2f45

ilość wszystkich wyświetleń: 5247, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Anglii w fabryce bez znajomości języka Leicester na produkcji części z plexi”

  1. Witam!!
    Damian Mam 22 lata skończone w sierpniu.
    Posiadam Wykształcenie Średnie Ekonomiczno Administracyjne
    Po ukończeniu szkoły pracowałem w Hamburgu jako monter rusztowań.
    Obecnie pracuje jako magazynier.
    Posiadam doświadczenie w brukarstwie (układanie kostki)
    Drobne prace budowlane nie są mi obce.
    Posiadam Prawo jazdy kat b oraz własne auto
    Mam również doświadczenie jako operator wózka widłowego
    Jestem odpowiedzialny pracowity punktualny i gotowy do podjęcia pracy od zaraz
    Ciężka praca nie jest mi obca.
    Operuje językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia

    Mój numer tel: 661655394
    Adres maili: damianratajczyk120891@interia.pl

    Pozdrawiam!!!