od 6.31 GBP

Praca w Anglii przy pakowaniu dla kontrolerów jakości owoców Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 4 stycznia 2014 03:01

Poszukujemy pracowników do Pakowalni z siedzibą w Londynie. Praca w Anglii dla kontrolera jakości owoców przy pakowaniu. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Kontroler jakości owoców twardych i miękkich

Wynagrodzenie: podczas początkowego okresu próbnego trwającego 12 tygodni pracownika obowiązuje stawka godzinowa wynosi 6.31 GBP/h. Po zakończeniu okresu próbnego wynagrodzenie wzrasta do 7.50GBP /h

Miejsce pracy: Londyn, hrabstwo Kent

Obowiązki:

  • Praca w pakowalni owoców przy kontroli jakości owoców twardych i miękkich. Do zadań należeć będzie pakowanie.

Oczekujemy:

  • Obowiązkowo dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziane doświadczenie przy pakowaniu owoców
  • wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywność, bezkonfliktowość,
  • umiejętność dobrego zagospodarowania czasu pracy aby być jak najbardziej efektywnym
  • swobodna umiejętność obsługi komputera

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości koniecznie w języku angielskim na adres: lina@pro-force.co.uk
W tytule maila prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: QC

źródło: http://oferciak.co.uk/oferta/12081.poszukujemy-pracownikow-pakowalni

ID ogłoszenia: 36552c74e077dd4f

4 Odpowiedzi na “Praca w Anglii przy pakowaniu dla kontrolerów jakości owoców Londyn”

  1. adrian mieszczak na 4 stycznia 2014 @ 13:29

    witam proszę o pomoc jestem sam nie mam nikogo i potrzebuje pracy mam 2 dzieci a nie mam nawet dla siebie na chleb proszę o kontak Adrian Mieszczak 733554537

  2. Jesteśmy małżeństwem 31 i 27 lat. Pracowici i sumienni. Język angielski na poziomie podstawowym. Chęć długiego zatrudnienia i osiedlenia. 695356629

  3. Bartłomiej Kohut na 7 stycznia 2014 @ 18:13

    Witam,

    Jesteśmy paczką dobrze zorganizowanych, odpowiedzialych i w pełni zmotywowanych do pracy przyjaciół. Chętnie podejmiemy się pracy zaoferowanej przez Waszą firmę. Jesteśmy dyspozycyjni na dłuższy okres.

    Prosze o naprawdę szybki kontakt na email lub telefon 502 209 229.

    Z poważaniem,
    Bartłomiej Kohut

  4. dzien dobry wraz z chlopakiem zainteresowani bylibysmy panstwa oferta pracy mamy mala dzidzie a nianie znalezlibysmy na miejscu prosze o kontakt 730-890-006