do uzgodnienia

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 lutego 2017 03:32

Oferta zatrudnienia dla Polaków na produkcji perfum w zakładzie z Londynu. Od zaraz możliwa praca w Anglii dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu gotowych kosmetyków.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: West Greenwich, Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie zajmującym się produkcją perfum będzie polegała na pakowaniu buteleczek
  • zadaniem pracownika będzie również obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • dokładność i precyzja
  • gotowość natychmiastowego wyjazdu do Anglii
  • odpowiedzialność i sumienność
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • motywacja i energia do pracy
  • pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej, prężnie się rozwijającej firmie
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu
  • konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • pracę na dłuższy okres
  • zatrudnienie w Anglii od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych z CV na adres:

operations@bahoma.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-perfum-od-zaraz-londyn/

ID ogłoszenia: 544589cd4067f7dc