7,80 - 9 euro/h brutto

Praca w Anglii 2017 od zaraz przy pakowaniu kawy bez znajomości języka Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:59

Dostępna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu kawy. Ogłoszenie 2017 w zakładzie z Bradford dla kandydatów bez znajomości języka angielskiego na czas określony.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 7,80 GBP za godzinę dla kandydatów bez znajomości języka oraz 9 GBP dla osób mówiących po angielsku

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu zestawów promocyjnych, zawierających słoik kawy oraz kubek z logo
  • zadaniem pracownika będzie zamykanie kartonowych opakowań oraz montaż alarmów zabezpieczających

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na co najmniej 3 miesiące
  • zdolność pracy na czas
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • dużą zaletą będzie znajomość języka
  • status osoby niekaranej
  • mile widziane rodziny lub pary
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zamieszkanie płatne w wynajętych kwaterach w cenie 120 GBP tygodniowo za pokój od pary
  • dobre zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności i dokumentów
  • wparcie konsultantów posługujących się językiem polskim

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail aplikacji z tytułem: „Pakowanie kawy Bradford 04/17″

reddot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-kawy-bez-jezyka-w-bradford/

ID ogłoszenia: 88158e7d86de6fa5