7,80-9/h b GBP brutto

Praca w Anglii od zaraz pakowanie kawy dla par bez znajomości języka Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2016 23:53

Od zaraz atrakcyjna praca w Anglii przy pakowaniu kawy w zestawy z kubkiem. Zatrudnienie w firmie z Bradford od zaraz dla 4 osób lub 2 par bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Bradford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Stawka godzinowa: 7,80 GBP dla osób bez znajomości języka, 9 – dla osób znających angielski

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu kawy oraz kubka z logiem producenta w zestawy promocyjne
  • zadaniem pracownika będzie wkładanie pudełek do kartonów oraz montaż zabezpieczeń antykradzieżowych

Wymagania:

  • dostępność na okres 3 miesięcy
  • brak nałogów
  • mile widziane małżeństwa lub rodziny
  • zaleta będzie znajomość języka
  • gotowość brania nadgodzin
  • niekaralność
  • zdolność pracy w grupie
  • otwartość i pozytywne nastawienie
  • umiejętność szybkiej pracy

Oferujemy:

  • komfortowe i wyposażone miejsce do zamieszkania w pokojach 2-osobowych bez wspólną łazienką i kuchnią w cenie ok. 120 GBP tygodniowo od pary
  • wysokie zarobki
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • opiekę rezydenta posługującego się polskim

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: red-dot@gmx.co.uk
W tytule należy wpisać „Pakowanie kawy Bradford 11/16″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-z-kubeczkiem-bez-znajomosci-jezyka-bradford/

ID ogłoszenia: 18358222e17cee34