8,60 GBP/h brutto

Praca w Anglii od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leeds
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 22:05

Propozycja atrakcyjnej pracy w Anglii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe w Leeds od zaraz na produkcji kanapek przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik na produkcji kanapek

Miejsce pracy: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,60 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu kanapek przy taśmie
  • zadaniem pracownika będzie składanie kanapek, zawijanie tortilli oraz pakowanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także obsługiwaniem urządzeń pakujących, kontrolowaniem jakości oraz magazynowaniem

Liczba wakatów: 4

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na okres 3 miesięcy
  • status osoby niekaranej
  • brak uzależnień
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej
  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 60 GBP za tydzień
  • zatrudnienie tymczasowe w Anglii
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • szansę podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia można wysyłać na adres:

jobs4u@englandmail.com

W tytule wiadomości proszę napisać „Produkcja kanapek Leeds 02/2017″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-anglii-produkcja-kanapek-przy-tasmie-od-zaraz-w-leeds/

ID ogłoszenia: 52258b036afbab7d