6,70 funtów za godzinę brutto

Praca w Anglii od zaraz na magazynie zbieranie zamówień Northampton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Northampton
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 8 marca 2016 22:42

Poszukiwane osoby chętne do pracy w Anglii od zaraz. Zatrudnienie na magazynie w Northampton przy kompletowaniu zamówień, dla Polaków z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: magazynier.

Stawka godzinowa: 6,70 – 7,30 funtów za godzinę brutto.

Miasto: Northampton, Anglia.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień klientów;
  • pakowanie, etykietowanie;
  • utrzymanie porządku w przestrzeni magazynowej;
  • paletowanie towaru;
  • bieżące prace zlecone przez managera.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (weryfikowana w czasie rozmowy kwalifikacyjnej);
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • skrupulatność, dokładność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • doświadczenie nie jest wymagane;
  • operatywność, energiczność;
  • dobry stan zdrowia.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu na miejscu;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • w zależności od miejsca pracy i zadań wynagrodzenie w przedziale od 6.70 GBP do 7.30 GBP;
  • nadgodziny płatne nawet 10 funtów;
  • przeszkolenie na początku zatrudnienia.

Dla kandydatów:
Prosimy wysyłać CV pod adres mailowy:

Poznan@transline.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-na-magazynie-w-uk-podstawowy-jezyk-angielski-northampton/

ID ogłoszenia: 94156deecb887adb