6,70 GBP/h.

Ogłoszenie pracy w Anglii bez znajomości języka od zaraz Chichester produkcja żywności

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Chichester
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 14:10

Poszukujemy osób chętnych do pracy w Anglii od zaraz na produkcji żywności. Zatrudnienie bez znajomości języka angielskiego w Chichester. Gwarantujemy atrakcyjne i stabilne warunki pracy.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Lokalizacja: Chichester, Anglia.
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h, 7,30 GBP/h nadgodziny.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie warzyw i owoców w zestawy;
  • etykietowanie i kontrole jakości;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagamy:

  • zdolności manualnych;
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrego stanu zdrowia;
  • zachowywania przepisów BHP;
  • dobrej kondycji fizycznej;
  • punktualności i uczciwości;
  • szacunku do pracy swojej i innych.

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych warunkach od zaraz;
  • ubezpieczenie i składki;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość dorobienia poprzez nadgodziny;
  • niezbędne szkolenia i zapoznanie z zakładem pracy.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy dzwonić pod numer telefonu 07711 374056 lub wysłanie do nas SMS-a ze swoim imieniem i nazwiskiem – oddzwonimy. Agencja Pracy Gap Personnel.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-bez-jezyka-od-zaraz-produkcja-zywnosci-chichester/

ID ogłoszenia: 70956943488147e2

ilość wszystkich wyświetleń: 513, dzisiaj: 3