6,50 GBP/h brutto

Praca w Anglii na produkcji spożywczej przy pakowaniu jedzenia Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 15 czerwca 2015 01:35

Firma cateringowa z Londynu poszukuje 25 pracowników z podstawową znajomością języka angielskiego do pakowania jedzenia. Oferta pracy w Anglii od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik w gastronomii

Miasto: Londyn, Wielka Brytania

Zarobki: 6,50 GBP/h brutto

Liczba wakatów: 25

Obowiązki:

  • Wspieranie prac produkcyjnych w firmie cateringowej.
  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie pakować wyroby.
  • Inne prace produkcyjne mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • aktualne przebywanie w Anglii
  • posiadanie zamieszkania
  • możliwość pracy na zmiany
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • aktualne dokumenty
  • numer NIN
  • doświadczenie
  • elastyczność godzinowa

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne warunki i zarobki
  • praca zmianowa – dostępne są 3 zmiany, nie ma możliwości wyboru zmiany
  • zatrudnienie na stałe

Aplikacja:

Wiadomość sms zawierająca następujące dane:
imię, wiek, miejsce zamieszkania, ilość firm w przeciągu ostatnich 5 lat w których Państwo pracowali, np:
Wiktoria, 25, Londyn, 2 miejsca pracy

Numer telefonu: 07714247283

Prosimy NIE DZWONIĆ – wyłącznie kontakt sms! Z wybranymi osobami skontaktujemy się osobiście.

źródło: http://londynek.net/jobs/PRODUKCJA+W+FIRMIE+CATERINGOWEJ+kolo+hatton+cross+Londyn+Zach.+FELTHAM+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=909851

ID ogłoszenia: 720557c9ab7f1ff6