8 - 9,50 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii bez znajomości języka od zaraz Leeds na produkcji kosmetyków

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leeds
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2016 00:08

Poszukujemy 4 pracowników bez znajomości języka do zatrudnienia w fabryce z Leeds. Oferta pracy w Anglii dostępna od zaraz na produkcji artykułów kosmetycznych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Leeds, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 8 – 9,50 GBP za godzinę brutto w zależności od kwalifikacji

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu czynności związanych z produkcją oraz pakowaniem kosmetyków
  • zadaniem pracownika będzie ustawianie pustych tubek na taśmie, obsługa maszyn, pakowanie, kontrola jakości oraz paletowanie
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • możliwość natychmiastowego wyjazdu do Anglii bez przerw świątecznych
  • motywacja do podjęcia stałej pracy
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • szybkie uczenie się
  • zręczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja
  • staranność i precyzja

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy
  • odpłatne mieszkanie zapewnione na miejscu
  • szkolenia wdrażające
  • wsparcie w procesie przystosowywania się do nowych warunków
  • opiekę polskich rezydentów

Aplikacja:

Szanowni kandydaci zgłoszenia należy wysyłać na adres:

jobs4u@englandmail.com

W tytule wiadomości proszę napisać „Produkcja kosmetyków, Leeds 12/2016″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-produkcja-kosmetykow-anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-w-leeds/

ID ogłoszenia: 891584973e33e9f7

ilość wszystkich wyświetleń: 158, dzisiaj: 1