7-7,5 funta za godzinę

Praca w Anglii na magazynie od zaraz, listopad – Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Manchester
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Długość umowy: 12 tygodni z możliwośćią pozostania na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2015 02:30

Aktualna oferta pracy w Anglii na magazynie zlokalizowanym w Manchesterze. Zatrudnienie od zaraz w systemie zmianowym przy zbieraniu zamówień, paletowaniu, etykietowaniu z dobrą znajomoscią j. angielskiego.

Zakres obowiązków

- gotowość do pracy od listopada/grudnia 2015,
- praca w systemie zmianowym (w tym nocki),
- realizowanie zamówień na magazynie,
- skanowanie kodów kreskowych,
- etykietowanie,
- paletowanie,
- pakowanie.

Wymagania podstawowe

- dobra znajomość j. angielskiego, która będzie weryfikowana testami oraz rozmową,
- umiejętność pracy w grupie,
- dokładność oraz dbałość o szczegóły,
- każda osoba, która chce wyjechać musi się z nami spotkać po wcześniejszym umówieniu,
- na wyjazd trzeba zabrać ze sobą około 350 funtów,
- przed wyjazdem należy opłacić bilet autokarowy,
- należy zabrać czarne obuwie oraz 2 pary czarnych spodni i czarne koszulki bez wzoru.

Oferujemy

- kontrakty na 12 tygodni z możliwością bezpośredniego zatrudnienia u Klienta,
- pracę w okolicach Manchesteru, (miasto: Burnley),
- wynagrodzenie 7 £ (brutto) za godzinę,
- stawka nocna 7,5 £ (brutto) za godzinę,
- zorganizowany odpłatny transport do Wielkiej Brytanii,
- zakwaterowanie (odpłatne),
- pomoc przy adaptacji w nowym środowisku,
- ubezpieczenie oraz opiekę medyczną,
- obsługę konsultantów przez cały czas trwania kontraktów w zakładach i biurze.

biuro@flamejobs.pl

ID ogłoszenia: 47956277efdbe254

ilość wszystkich wyświetleń: 660, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: flamejobs
  • Zarejestrowany od: 21 października 2015

Inne przedmioty dodane przez flamejobs

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez flamejobs »