8 BGP

Praca w Anglii Londyn – produkcja i montaż oświetlenia przy taśmie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Opublikowany: 18 grudnia 2013 02:52

Firma produkująca oświetlenie z Londynu rekrutuje pracowników na taśmę montażową. Oferta pracy w Anglii bez doświadczenia przy montażu oświetlenia i pakowaniu. Zatrudnienie w systemie zmianowym od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji oświetlenia

Lokalizacja: Londyn Anglia

Wynagrodzenie: 8 GBP

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie wykonywał zadania na linii produkcyjnej przy montażu oświetlenia.
  • Do zadań będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie

Oczekujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na 3 zmiany
  • zdolność do pracy w grupie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • do podstawy obowiązują premie
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie pracowników

Aplikacja:
Aplikacji można dokonywać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 66052b04763b8e4d

ilość wszystkich wyświetleń: 4015, dzisiaj: 1

8 Odpowiedzi na “Praca w Anglii Londyn – produkcja i montaż oświetlenia przy taśmie”

  1. witam jestem zainteresowany ta oferta pracy.
    jestem 19latkiem szukajacym pracy za granica bez znajomosci jezyka…
    nie karany, uczciwy i gotowy do podjecia pracy od zaraz…
    oto moj numer telefonu 726516469
    pozdrawiam Michał

  2. Hello! Czy oferta pracy jest dalej aktualna?

  3. Witam jestem osoba dyspozycyjna szybko uczaca sie mieszkam w Luton moim minusem jest słaba znajomosc jezyka prosze o kontakt 07831536268 lub +48665654418

  4. Witam jestem chętny do pracy,język Angielski w stopniu dobrym posiadam prawo jazdy kat.B i silną motywacje do pracy.Pozdrawiam i czekam na kontakt

  5. Jestem zainteresowany ofertą pracy tel 884655888 czekam na kontakt

  6. jestem bardzo zainteresowany tą propozycją ponieważ chce wyjechac do angli .prosze o dopowiedz.na e-mail

  7. jestem zainteresowana ta ofeta pracyponiewaz chciałabym wyjechać. Prosze o odpowiedz. dziekuje

  8. czy ta oferta jest aktualna? moj nr. tel.725 664 822 prosze o kontakt