do uzgodnienia

Praca w Anglii Leicester na produkcji artykułów spożywczych od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Leicester
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2016 21:25

Producent artykułów spożywczych w Leicester zatrudni od zaraz osoby na produkcję artykułów spożywczych. Oferta pracy w Anglii bez doświadczenia, dla osób pracowitych, energicznych i nastawionych na sukces.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Leicester, Anglia.

Stawka godzinowa: do uzgodnienia indywidualnie.

Zakres obowiązków:

  • obsługiwanie prostych maszyn;
  • przeprowadzanie bieżących kontroli jakości;
  • pakowanie produktów przy linii produkcyjnej;
  • utrzymywanie czystości na stanowisku;
  • wykonywanie poleceń przełożonego.

Oczekiwania:

  • komunikatywny angielski;
  • wyrobione brytyjskie ubezpieczenie;
  • ważny dowód osobisty lub paszport;
  • mile widziane własne dojazdy do pracy;
  • higiena osobista;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność, punktualność.

Zapewniamy:

  • stabilną pracę od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre zarobki;
  • legalną umowę o pracę;
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń;
  • międzynarodowy, przyjazny zespół.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

kasia.bukowska@swiftpersonnel.co.uk

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Prosimy o załączenie klauzuli zezwalającej na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-na-produkcji-artykulow-spozywczych-od-zaraz-leicester/

ID ogłoszenia: 4365707bb1edcceb

ilość wszystkich wyświetleń: 327, dzisiaj: 1