6,70-7,30 GBP/h

Praca w Anglii Chichester bez języka na produkcji i przy pakowaniu żywności

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Chichester
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 grudnia 2015 11:45

Zatrudnimy do pracy w Anglii na produkcji, osoby bez znajomości języka angielskiego i bez doświadczenia. Oferta przy pakowaniu warzyw i owoców oraz bieżące wspieranie linii produkcyjnej. Zapewniamy konkurencyjne stawki godzinowe i dobre warunki w miejscu zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik linii produkcyjnej;

lokalizacja: Chichester w Anglii;

wynagrodzenie: 6,70-7,30 GBP/h.

Obowiązki pracownika:

- utrzymanie stanowiska pracy w czystości;
- pakowanie owoców i warzy w zestawy;
- bieżące wspieranie linii produkcyjnej;
- przyklejanie etykiet na opakowania;
- stosowanie się do norm obowiązujących na terenie zakładu.

Wymagamy:

- dyspozycyjność do pracy 7 dni w tygodniu;
- sprawność manualna;
- zdrowie – praca fizyczna;
- zaangażowanie i odpowiedzialność;
- punktualność;
- dokładność.

Oferujemy:

- dobrą stawkę godzinową (6,70 – 7,30 GBH/h);
- możliwość wyrobienia nadgodzin;
- stabilną pracę;
- dobre warunki w miejscu pracy;
- możliwość wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin;
- niezbędne szkolenia, w tym BHP;
- możliwość zdobycia doświadczenia;
- praca odpowiednia dla absolwentów szkół średnich.

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 07711 374056

Źródło ogłoszenia: http://praca.felcia.co.uk/w-anglii/selsey-bill-wittering-to-norton-area-po20/food-production-operatives-needed-in-chichester,ad-256565.html

ID ogłoszenia: 397566d4277258ab

4 Odpowiedzi na “Praca w Anglii Chichester bez języka na produkcji i przy pakowaniu żywności”

  1. joannarink na 16 grudnia 2015 @ 07:06

    Jestem gotowa podjąć prace od zaraz wraz z chlopakiem. Młodzi i zwarci do pracy, punktualni, bezdzietni chetnie nawiazujemy nowe znajomości.

  2. joannarink na 16 grudnia 2015 @ 07:07

    Numer kontaktowy : 786 248 374

  3. Sotiri marku na 9 lutego 2016 @ 08:02

    Poszukuje pilnie pracy od zaraz, nu tel 306992204941

  4. Sotiri marku na 9 lutego 2016 @ 08:06

    Numer kontaktowy tel.306992204941