6,50 GBP/h brutto

Praca w Anglii bez znajomości języka pakowanie żywności od zaraz Bognor Regis

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bognor Regis
  • Opublikowany: 6 marca 2015 01:47

Możliwość zatrudnienia w Bognor Regis na produkcji przy pakowaniu artykułów spożywczych. Od zaraz oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Bognor Regis

Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godzinę brutto

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się pakowaniem produktów spożywczych.
  • Konieczne jest wyrabianie dziennych norm i wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP.
  • Prace z uwzględnieniem kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo
  • duża elastyczność godzinowa
  • gotowość do pracy zmianowej
  • konieczna jest możliwość przyjazdu własnym autem
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • dyscyplinowanie

Oferujemy:

  • pracę w następującym systemie: 4 dni pracujące i 4 dni przerwy
  • zorganizowanie przeszkolenie stanowiskowe zatem doświadczenie nie jest wymagane
  • pomoc na miejscu naszego koordynatora
  • zatrudnienie legalne
  • umowa na brytyjskich standardach
  • wysokie stawki godzinowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 07720392226
Dzwonić można w dni robocze od 8-16

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-zywnosci-bez-jezyka-w-bognor-regis/

ID ogłoszenia: 42454f8dcfc03552

ilość wszystkich wyświetleń: 1041, dzisiaj: 1