do ustalenia

Praca w Anglii bez języka produkcja-pakowanie dań mrożonych od zaraz Bham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 marca 2015 03:04

Od zaraz szukamy osób do podjęcia pracy w fabryce przy pakowaniu dań mrożonych na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Anglii – Birmingham bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań mrożonych

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Birmingham

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis zadań:

  • Pakowanie dań gotowych przy taśmie produkcyjnej.
  • Zadania wykonywane są w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego wyjazdu do Anglii w celu podjęcia pracy zarobkowej
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • umiejętność stosowania się do zasad BHP
  • gotowość do podjęcia prazy zmianowej
  • możliwość pracy w niskich temperaturach
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy

Oferujemy:

  • opieka pracownika posługującego się językiem polskim
  • możliwość zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku brytyjskim
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zapewnione miejsce zamieszkania, odpłatnie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: uk-employment@europe.com

W tytule prosimy wpisać: „produkcja dań gotowych, Birmingham 2015”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-dan-mrozonych-od-zaraz-birmingham/

ID ogłoszenia: 652550c32d9d18b2