do uzgodnienia

Praca Szwecja od zaraz bez znajomości języka Malmö na produkcji ozdób świątecznych

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Długość umowy: 3,5 miesiąca
  • Opublikowany: 1 września 2015 05:10

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Szwecji dla Polaków na produkcji ozdób świątecznych. Oferta tymczasowa z Malmö od zaraz dla osób bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji ozdób świątecznych

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Malmö, Szwecja

Zarobki: do uzgodnienia

Umowa: do 18 grudnia 2015

Zadania:

  • ręczne ozdabianie różnego rodzaju ozdób świątecznych
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • montaż ostateczny bombek
  • kontrola jakości towaru schodzącego z taśmy produkcyjnej

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • spostrzegawczość
  • zręczność, sprawność fizyczna
  • dobre zorganizowanie
  • szybkie tempo pracy
  • umiejętność do pracy w zespole
  • zmysł estetyczny
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w Szwecji od zaraz do 18 grudnia bieżącego roku
  • na życzenie możliwość zorganizowania płatnego mieszkania
  • każdy pracownik jest ubezpieczony
  • atrakcyjne warunki i wysokie płace

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 0017/09/Szwecja

źródło http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-od-zaraz-bez-jezyka-malmo-na-produkcji-ozdob-swiatecznich/

ID ogłoszenia: 49655e4d86c8773d

ilość wszystkich wyświetleń: 853, dzisiaj: 1