134,80 SEK/h brutto

Praca Szwecja bez znajomości języka od zaraz Lund produkcja mrożonek 2017

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Lund
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 lutego 2017 21:55

Oferta zatrudnienia 2017 w fabryce z Lund na produkcji mrożonek. Od zaraz praca w Szwecji na osób bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu dań gotowych, warzyw i owoców mrożonych.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Lokalizacja: Lund, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 134,80 SEK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce na produkcji dań gotowych, warzyw i owoców mrożonych
  • zadaniem pracownika będzie ważenie, obsługa urządzeń oraz pakowanie produktów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za powierzone mienie oraz kontrolę jakości

Wymagania:

  • możliwość pracy w niskich temperaturach, około -2 stopni Celsjusza
  • zaletą będzie doświadczenie
  • komunikatywność i otwartość
  • szybkie uczenie się
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pomysłowość i zaradność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy z agencją, z możliwością pracy bezpośrednio u pracodawcy
  • zakwaterowanie w cenie 3000 SEK za miesiąc
  • ubrania robocze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem „Pakowanie mrożonek, Lund 2017″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-szwecji-od-zaraz-pakowanie-mrozonek-lund/

ID ogłoszenia: 86258b048b7703ad