do ustalenia

Praca Norwegia w Stavanger na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:35

Oferta pracy w Norwegii na magazynie z odzieżą przy zbieraniu zamówień i pakowaniu paczek. Ogłoszenie ze Stavanger dla 2 magazynierów bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: 164 NOK/h brutto
Liczba pracowników: 2

Zadania:
Typowo magazynowe polegające na zbieraniu zamówień i przygotowywaniu ich do dalszej wysyłki. Pracownik współpracuje z kurierami oraz dba o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
- należy znać język angielski bądź norweski na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie magazynowe minimum 12 miesięcy
- ukazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
- posiadanie kwalifikacji umożliwiających prowadzenie wózków widłowych będzie atutem
- wyjazd od zaraz
- zdolność do pracy o różnych godzinach

Oferujemy:
- jasne warunki zatrudnienia
- wyrobienie godzin dodatkowych
- bonusy za pracę na zmianach nocnych
- 3 miesięczny okres zatrudnienia
- wspieramy podczas szukania miejsca do zamieszkania
- możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV (po angielsku) na maila: norjobber-as@outlook.com z tematem: hurtownia odzieży 09/15.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-magazynie-odziezowym-stavanger-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 2225609d75faad55

1 odpowiedź na “Praca Norwegia w Stavanger na magazynie przy zbieraniu zamówień bez języka”

  1. PaulinaDominika na 29 stycznia 2016 @ 10:09

    Witam, para studentów (21 i 23 lata) szuka pracy na wakacje w STAVANGER. Mieszkają tam moi rodzice a co za tym idzie, mamy zagwarantowane zakwaterowanie. Sama mieszkałam tam 5 lat, płynnie posługuję się językiem norweskim i angielskim, natomiast mój chłopak mówi płynnie po niemiecku. Prosimy o kontakt!

    kontakt: 735911875

    mau_grau@hotmail.com