167 NOK za godzinę brutto

Praca Norwegia od zaraz Fredrikstad bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2016 17:59

Oferta zatrudnienia w zakładzie z Fredrikstad na produkcji przy pakowaniu ciastek. Praca w Norwegii dostępna od zaraz dla 2 osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 167 NOK za godzinę brutto, po zapłaceniu mieszkania ok 146 NOK

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca przy taśmie z zachowaniem surowych zasad BHP
  • do obowiązków pracownika należy układanie ciastek po 10 sztuk, a następnie wkładanie do urządzeń paczkujących
  • osoba zatrudniona kontroluje także jakość wyrobów

Wymagania:

  • język angielski na dobrym poziomie, mile widziana znajomość norweskiego
  • znajomość przepisów obowiązujących przy pracy z żywnością
  • sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • możliwość pracy na 3 zmiany
  • umiejętność pracy zespołowej
  • chęć do pracy i dobre nastawienie

Oferujemy:

  • zapewnione mieszkanie, koszt którego jest potrącany z wynagrodzenia
  • zatrudnienie na okres 8 tygodni
  • wparcie w załatwianiu formalności, w tym tłumaczeniu dokumentów na język norweski
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • ubrania robocze

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV na  adres palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: „pr/034/2016″. W wiadomości prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 6857f263ef0794c