do uzgodnienia

Praca Norwegia od zaraz na produkcji opakowań w Stavanger dla Polaków

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 17 marca 2016 22:24

Poszukiwani pracownicy na produkcję opakowań kartonowych w fabryce artykułów biurowych w Stavanger. Oferta pracy w Norwegii, od zaraz, dla Polaków. Zatrudnienie w wymiarze 3/4 etatu.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Zarobki: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia.

Opis stanowiska:
pracownik będzie wykonywał zadania z zakresu produkcji opakowań z kartonu. Do zadań będzie należało gięcie, cięcie, składanie i sklejanie opakowań, a także bieżąca kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy zmianowej;
  • własne zakwaterowanie w Stavanger i okolicach;
  • znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie;
  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • uczciwość i lojalność wobec pracodawcy;
  • motywacja do pracy.

Zapewniamy:

  • stabilne i stałe zatrudnienie;
  • pakiet szkoleń pracowniczych;
  • legalną umowę o pracę;
  • dobre zarobki zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • podwyżki;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Oferujemy:
CV w języku norweskim prosimy wysyłać pod adres mailowy:
ledig.stilling@norengros.no
W tytule należy wpisać: „Produksjonsassistent”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-opakowan-w-fabryce-stavanger/

ID ogłoszenia: 11156eb1b689b30c

ilość wszystkich wyświetleń: 309, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca Norwegia od zaraz na produkcji opakowań w Stavanger dla Polaków”

  1. Jestem zainteresowany ,cv wyslane 500 081 889