156,40 NOK za godz.

Praca Norwegia dla par od zaraz bez języka na produkcji wafelków Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Opublikowany: 2 marca 2016 00:50

Fabryka ciastek ze Stavanger przyjmie pary bez znajomości języka na produkcję wafelków. Praca w Norwegii od zaraz, na dobrych warunkach finansowych oraz ze stabilną umową na czas określony.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia.

Zarobki: 156,40 NOK brutto za godz.

Wolne miejsca: 4 (dwie pary).

Zadania na stanowisku:

  • praca przy linii produkcyjnej;
  • kontrola jakości wyrobów;
  • pakowanie ciastek;
  • możliwe również prace przy obsłudze maszyny pakującej;
  • paletowanie kartonów z wafelkami, przygotowanie do magazynowania.

Wymagania:

  • wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • przestrzeganie zasad higieny przy produkcji spożywczej;
  • język angielski komunikatywny;
  • preferujemy osoby bez nałogów;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • zdolność do dokładnej i skrupulatnej pracy;
  • motywacja do pracy, punktualność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego managera w sprawach służbowych;
  • mieszkanie na czas umowy w cenie 3700 NOK od osoby;
  • umowę o pracę na czas określony.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez wypełnienie formularza na stronie:

www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=58587012

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-norwegia-przy-produkcji-wafelkow-bez-znajomosci-jezyka-w-stavanger-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 75756d61b1e1d222

2 Odpowiedzi na “Praca Norwegia dla par od zaraz bez języka na produkcji wafelków Stavanger”

  1. przemek22222 na 2 marca 2016 @ 16:00

    Witam mam 21 lat wykształcenie gastronomiczne z dwuletnim doświadczeniem chętnie podejmę pracę na produkcji jestem pracowity i uczciwy.Nie dolegają mi żadne choroby czuję się świetnie i jestem gotów do pracy odnośnie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod nr 517 583 141 oraz adres email respect53@interia.pl

  2. jestem zainteresowany
    500 081 889