169 NOK brutto/h

Praca Norwegia bez języka od zaraz na produkcji przy pakowaniu Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2015 00:25

Oferujemy zatrudnienie w Sarpsborg na produkcji przy pakowaniu wędlin. Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego od zaraz dla 4 Polaków.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miasto: Sarpsborg, Norwegia

Zarobki: 169 NOK brutto/h

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • Praca produkcyjna przy taśmie w zakładzie przetwórstwa mięsnego.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za układanie plastrów wędlin na plastikowe tacki.
  • Wędlina położona na tackach musi osiągać odpowiednią wagę. Nadmiar należy zdjąć, natomiast braki dodać.
  • Tacki należy odłożyć na taśmę.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • brak nałogów – w pracy obowiązuje totalny zakaz palenia papierosów
  • niezbędne będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub posiadanie wykształcenia jako rzeźnik – wędliniarz
  • zdolność do pracy w zespole
  • elastyczność godzinowa
  • preferujemy osoby które znają zasady BHP dotyczące pracy z żywnością

Oferta:

  • zatrudnienie odbywa się poprzez agencję pracy
  • umowa podpisana zostanie na 3 miesiące z możliwością podjęcia pracy na dłużej bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • zapewniona odzież ochronna na miejscu
  • pomoc opiekuna polskiego pochodzenia
  • pośrednictwo w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • koszty jakie ponosi pracownik w związku z podjęciem pracy w Norwegii to ok 300-400 NOK za tłumaczenie dokumentów, opłata ta pobierana jest dopiero z pierwszego wynagrodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-pakowaniu-wedliny-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 9345528e9b1bdc42