38 NOK/h

Praca Norwegia 2014 na produkcji Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Fredrikstad
  • Opublikowany: 13 grudnia 2013 00:30

Szukamy Polaków na produkcję opakowań kartonowych w Fredrikstad. Praca w Norwegii bez znajomości języka norweskiego na linii produkcyjnej od zaraz 2014. Nie wymagane doświadczenie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Fredrikstad

Wynagrodzenie: 38 NOK/h

Liczba wakatów: ok 150

Zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej przy dostarczaniu surowca potrzebnego do wytwarzania produktów,
  • Do zadań należeć będzie sklejanie kartonów, odpowiednie pakowanie.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pilnowanie kontroli jakości oraz przewóz gotowych i spakowanych produktów do magazynu.

Oczekujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na okres 3 miesięcy

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia!!

Aplikacja:

  • Możliwość podjęcia pracy sezonowej
  • Wyjazdy do pracy zaczynają się w styczniu 2014
  • Terminy wyjazdów: 1 wyjazd: 08.01.2014, następny 24.01.2014
  • zamieszkanie zapewnione w wysokości 69 NOK miesięcznie
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres:
Kontakt: [adres@wykasowany-próba-oszustwa]

UWAGA to ogłoszenie najprawdopodobniej jest próbą oszustwa i wyłudzenia. Prosimy o zachowanie ostrożności- Administracja

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/produkcja_opakowan_kartonowych_norwegia,ogloszenie,20131127120910.html

ID ogłoszenia: 95052a9e0ab00c7c

13 Odpowiedzi na “Praca Norwegia 2014 na produkcji Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego”

  1. jestem zainteresowany państwa ofertą pracy od zaraz.Mój kontakt 609366441

  2. 38 NOK to jakieś 18 zł. W głowach czy w dupach wam się poprzewracało?

  3. wraz znarzeczonym jestesmy zainteresowani pracą

  4. witam,
    jestem zainteresowany tąpraca

  5. jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt

  6. Patrycja,Grzegorz na 19 grudnia 2013 @ 20:11

    Witam! Zainteresowała mnie Państwa oferta!:) Wraz z chłopakiem(myslę ,ze nie ma problemu) chcielibyśmy podjąć się tej pracy :) Jestesmy spokojnymi ,bez nałogów gotowymi do wyjzdu osobami. Proszę o kontakt to mój nr telefonu 886 392 579 pozdrawiam i nadzieję mam na pozytywną odpowiedz! Pozdrawiam:)

  7. jestem zainteresowany ofertą pracy. Prosze o kontakt

  8. Witam jestem zainteresowany państwa oferta 663048323

  9. Witam
    Jestem zainteresowany wyjazdem do pracy prosze o kontakt: 510 596 132

  10. Witam jestem zainteresowany Państwa oferto pracy Kamil 22 lata
    Nie jestem karany,natomiast uczciwy i dyspozycyjny otwarty
    jez.ang komunikatywny prawo jazdy kat.B
    Jeżeli interesuje was moje kandydatura proszę o kontakt 604-822-212 e-mail
    marewa021991@o2.pl
    Jestem w pełni dyspozycyjny do podjęcia pracy od zaraz pozdrawiam i proszę o kontak

  11. Witam.

    Mam 21 jestem zainteresowany ową pracą.
    Szybko się uczę, jestem sprawny fizycznie, mam dużą chęć do pracy za granicą.
    Posiadam prawo jazdy kat. B, oraz uprawnienia na wózki widłowe. Pozdrawiam.

    Mail: davyy88@gmail.com
    Telefon: 788353755

  12. Przemek2014 na 13 stycznia 2014 @ 11:53

    Od Przemka:Witam serdecznie.Samodzielny,energiczny, bez nałogów 26 latni kawaler mający doświadczenia w różnego rodzajach pracach poza granicami polski Poszukuje Pracy.Po przeczytaniu Oferty Angielski,Niemiecki w stopniu komunikatywnym Pracowałem 4sezony2009-2013 w niemieckiej firmie przy zbiorach jak i zarówno przebjeraniu i pakowaniu warzyw i owoców w Danii przy obróbce jodły i świerka Posiadam prawo jazdy kat B C własny samochód Bardzo proszę o kontakt eMail lub tel 691 44 88 35

  13. kamiq15418 na 15 stycznia 2014 @ 01:40

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz, prosze o kontakt nr 514076180