9,50 euro/h brutto

Praca Niemcy w Kolonii od zaraz na produkcji samochodów bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 5 grudnia 2015 14:17

Dam od zaraz pracę w Niemczech na produkcji samochodów przy montażu. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- należy ręcznie montować łączenia elementów konstrukcyjnych samochodu
- kontrolowanie jakości części oraz ich pakowanie
- inne zadania zlecone przez osobę przełożoną

Wymagania:
- należy sprawnie wykonywać wszystkie zadania oraz przestrzegać norm jakościowych
- wyjazd do Niemiec od zaraz
- poszukujemy osób pracowitych, zaangażowanych, niezawodnych
- dobra organizacja czasu pracy
- samodzielne wykonywanie zadań
- punktualność, miłe usposobienie
- zmotywowanie do działania

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- korzystne warunki pracy
- najlepszym pracownikom oferujemy stałą współpracę
- zatrudnienie na niemieckich warunkach
- pomagamy znaleźć miejsce do zamieszkania w komfortowych warunkach
- możliwość odprowadzania składek
- ubezpieczenie

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych ogłoszeniem zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na maila:

Leiharbeiter@solution4u.com z tematem: produkcjasamochodow/12/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-kolonia-produkcja-samochodow-samochodowych/

ID ogłoszenia: 8965662d6933e409

1 odpowiedź na “Praca Niemcy w Kolonii od zaraz na produkcji samochodów bez języka”

  1. Ania i Daniel na 8 grudnia 2015 @ 15:58

    Witam czy praca jest nadal aktualna ?