7,50 euro brutto/h

Praca Niemcy sortowanie owoców na produkcji bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2014 00:59

Szukamy pracowników na produkcję z przetwórni z Essen. Niemcy praca przy sortowaniu, myciu, pakowaniu owoców na linii produkcyjnej bez znajomości języka. Ogłoszenie dla par z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sortowacz

Lokalizacja: Essen

Zarobki: 7,50 euro brutto/h

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za prace na linii produkcyjnej przy owocach.
  • Obowiązkiem będzie mycie, sortowanie, odrzucanie owoców nienadających się do produkcji, owoce spełniające wymagania pracownik będzie układał na tackach i pakował
  • Pracownik będzie miał za zadanie obsługiwać maszyny produkcyjne

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do października
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej i w godzinach dodatkowych
  • dobra kondycja fizyczna,
  • zdrowy kręgosłup
  • osoby ze znajomością języka niemieckiego są mile widziane
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • praca na niemieckim warunkach w Niemczech
  • umowa na czas określony
  • niemieckie warunki pracy
  • pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie-150 euro miesięcznie
  • pomoc i opieka polskojęzycznego personelu
  • pracownicy mogą pobrać zaliczkę po pierwszym tygodniu

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy zatytułować: „sortowanie owoców Essen” i przesłać na adres:

Sicheres-Arbeiten@accountant.com
źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-sortowanie-pakowanie-owocow-bez-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 33953c05d63633ed

11 Odpowiedzi na “Praca Niemcy sortowanie owoców na produkcji bez znajomości języka Essen”

  1. seweryn36 na 15 lipca 2014 @ 01:02

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą mam 35 lat i jestem zdowy i chętny do pojęcia ptej pracy proszę o kontakt numer tel 667784675

  2. Witam,razem z moim narzeczonym jesteśmy zainteresowani ofertą,kontakt 781963447

  3. Marcin Zab na 16 lipca 2014 @ 20:26

    Witam,
    Jestem zainteresowany tą ofertą. Mam 22 lata i jestem energicznym pełnym zaangażowania, wysportowanym i zdrowym studentem, do października przebywam w essen u znajomych. Znajomość j. Niemieckiego podstawowa i j. Angielski na poziomie komunikatywnym. Proszę o kontakt: 49152213507438
    Pozdrawiam.

  4. poziomka123 na 16 lipca 2014 @ 22:46

    Witam. Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 721420394

  5. kuciek555 na 17 lipca 2014 @ 11:12

    Witam, razem z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy.

    Praca na produkcji dobrze nam znana proszę o kontakt.

    667-151-834 661-288-467

  6. Patryk3z na 17 lipca 2014 @ 16:36

    Witam, wspólnie z kolegą zainteresowaliśmy się daną oferta. Telefon kontaktowy 669-495-201

  7. bialy 20 na 19 lipca 2014 @ 19:28

    Jestem zainteresowany ta oferta mam 20 lat mój numer to :881431003

  8. Witam, Mam 22 lata i jestem młodym ambitny, szybko sie uczę, Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Prosze o kontakt 725688020

  9. Jestem zainteresowany pracą. Mam 38 lat, bez zobowiązań. Pracę mogę podjąć w każdej chwili. Telefon: 883980157

  10. RafalSmulik na 21 lipca 2014 @ 12:07

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta pracy mam 28 lat bez nalogow moge zaczac od zaraz kontakt 661-150-400 lub ziombel65@wp.pl

  11. andrzej999 na 16 stycznia 2015 @ 16:53

    jestem zainteresowany i zaangazowany od zaraz andrzej28220@wp.pltel 885164575