do ustalenia

Praca Niemcy od zaraz w Hanowerze bez języka przy pakowaniu mrożonek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2015 02:15

Producent mrożonek z Hanoweru zatrudni od zaraz pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu dań mrożonych bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hanower
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pakowanie01/11/15

Zadania:
Wszystkie czynności wykonywane są w chłodni i polegają na pakowaniu dań mrożonych oraz sprawdzaniu ich jakości. Inne zadania to obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali.

Wymagania:
- możliwość szybkiego przyjazdu do Niemiec
- bardzo dobra sprawność manualna
- dobry wzrok
- zaradność, punktualność, niezawodność
- stanowisko dla osób zdrowych
- radzenie sobie ze stresem
- samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
- pracownik otrzymuje zakwaterowanie z miesięcznym czynszem wynoszącym 310 euro (odciągane z wynagrodzenia)
- strój do pracy jest zapewniony
- w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
- satysfakcjonujące zarobki
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- legalną pracę wraz z umową

Aplikacja:
Możliwa jest poprzez przesłanie zgłoszenia na maila: ganztagsberuf@eclipso.de w temacie wiadomości należy wpisać numer referencyjny znajdujący się w ogłoszeniu.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-mrozonek-od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 863562ce163d5343