8,50 euro brutto /h

Praca w Niemczech od zaraz przy zbieraniu zamówień na magazynie bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2015 23:50

Atrakcyjna oferta zatrudnienia w Hannoverze bez znajomości języka niemieckiego w hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień. Niemcy praca od zaraz na magazynie.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Hannover

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę

Liczba wolnych stanowisk: 3

Opis stanowiska:

  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • sporządzanie raportów
  • zbieranie zamówień i kompletowanie
  • paletowanie towarów
  • praca w użyciem wózka ręcznego paletowego
  • układanie towarów na półkach magazynowych
  • inne prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy zespołowej
  • sumienność i pracowitość
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • gotowość do przyjechania własnym samochodem
  • samodzielność, zorganizowanie
  • atutem będzie praktyczna umiejętność obsługi wózka widłowego paletowego

Oferujemy:

  • praca od zaraz na podstawie umowy z agencją pośrednictwa pracy
  • zatrudnienie dla 3 osób
  • zakwaterowanie na miejscu
  • umowa na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie CV na poniżej podany adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbieranie zamówień w hurtowni spożywczej, Hannover”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/magazyn-zbieranie-zamowien-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 63054f067f41da2d