1600 euro brutto miesięcznie

Praca Niemcy od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka Solingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Solingen
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2016 20:04

Producent elektrycznych rowerów z Solingen szuka pracowników na produkcję od zaraz, bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków potrafiących wykonywać zadania w sposób precyzyjny i dokładny.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Solingen, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1600 euro brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • montaż elementów napędowych i zasilania do ramy;
  • kierownik może zlecić montaż podzespołów (hamulce, przerzutki itp);
  • obowiązki są wykonywane za pomocą różnych urządzeń technicznych (lutownice, wkrętarki itp.);
  • pracę poprzedza dokładne szkolenie pracownicze.

Wymagania:

  • sprawność manualna na dużym poziomie;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • zwracanie uwagi na szczegóły;
  • dokładność i odpowiedzialność;
  • plusem będzie doświadczenie w pracy przy montażu;
  • gotowość do szybkiej pracy.

Oferujemy:

  • stałą umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość organizacji zakwaterowania płatnego;
  • 40 godzin pracy w tygodniu;
  • przyjazne warunki oraz pomocny zespół.

Aplikacje:
CV w językach polskim i niemieckim prosimy wysyłać na adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

W tytule prosimy zamieścić dopisek: „Praca w Niemczech na produkcji rowerów, imię i nazwisko”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-produkcja-rowerow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 62570fc9f5a7deb