13,20/h brutto

Praca Niemcy od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:41

Dostępna od zaraz opcja pracy w Niemczech na produkcji rowerów elektrycznych. Zatrudnienie w Bremen dla osób bez znajomości języka przy montażu elementów na linii.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w fabryce zajmującej się produkcją rowerów elektrycznych
  • zadaniem pracownika będzie montaż elementów przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązki będą wykonywane przy użyciu narzędzi i elektronarzędzi

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracach montażowych lub w serwisie rowerów
  • zręczność
  • zdolność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc, następnie pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie legalnej niemieckiej umowy
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • dodatki i premie
  • perspektywę dłuższej współpracy
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim z aktualnym zdjęciem na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja rowerów, imię i nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 993590b6260afebd