7,50 euro za godz. brutto

Praca Niemcy na linii produkcyjnej wafli bez znajomości języka Berlin 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2014 00:03

Od zaraz poszukujemy 5 osób do pracy w Niemczech na produkcji spożywczej przy waflach. Oferta z Berlina dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu. Ogłoszenie aktualne na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik na produkcje
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 7,50 euro za godz. brutto

Zadania:
Kandydat będzie odpowiedzialny za:
- kontrolowanie jakości produktów znajdujących się na taśmie
- przygotowywanie masy do wafli według ustalonej receptury
- gotowe wyroby pracownik będzie sortować i pakować
- zgłaszanie błędów produkcyjnych
- utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:
- doświadczenie na podanym stanowisku konieczne
- posiadanie książeczki sanitarno- epidemiologicznej przetłumaczonej na język niemiecki
- możliwość wyjazdu za granicę od zaraz
- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- legalna umowa o pracę
- możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
- zapewniamy zakwaterowanie płatne 180 euro/mc
- wsparcie w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV (w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacji) wraz ze zdjęciem na adres: dringende@europe.com w tytule proszę podać numer referencyjny ogłoszenia: DG/032/14

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-wafli-bez-jezyka-dla-polakow-berlin/

ID ogłoszenia: 521535d130dc6166

5 Odpowiedzi na “Praca Niemcy na linii produkcyjnej wafli bez znajomości języka Berlin 2014”

  1. ecia1103 na 4 maja 2014 @ 16:25

    Witam! Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Mam 20 lat i podejmę się każdej pracy.
    mój email ecia11gab@interia.pl bądź telefon 505047742

  2. katarzyna936 na 6 maja 2014 @ 09:45

    Witam jestem zainteresowana Waszą propozycję mam 30l. doświadczenie na produkcji , wyjazd w parze mężczyzna lat 32. Oboje zdrowi .
    e-mail; molik921@gmail.com

  3. Michal97 na 13 maja 2014 @ 16:49

    Jestem zainteresowany oferta :
    kontakt:
    e-mail: prezes970@interia.pl
    nr : 781124316

  4. Karina.Mariya na 13 maja 2014 @ 23:37

    Witamy ) Bardzo nas się zainteresowała podana oferta pracy. Jesteśmy studentkami , mamy 18 lat , zgłaszamy się na okres wakacyjny . Prosimy o kontakt karina1mariya@gmail.ru albo n.k. 48888-601-481

  5. jestem zainteresowany państwa oferta pracy mój numer 691195874