10 euro/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 października 2017 01:34

Poszukujemy osób do pracy w Niemczech przy pakowaniu świątecznych zestawów słodyczy. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Essen dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Essen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 10 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na zbieraniu słodyczy oraz pakowaniu ich w świąteczne zestawy promocyjne zgodnie z instrukcją
  • zadaniem pracownika będzie foliowanie oraz pakowanie towarów

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do brania nadgodzin
  • umiejętność szybkiego liczenia

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie na miejscu w dobrych warunkach
  • pracę na podstawie legalnej umowy
  • zatrudnienie do końca roku
  • możliwość udziału w innych projektach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem „pakowacz-cukierków/10/2017″

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 74059ecb3b41bb9a