1620 euro/m-c brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 22:49

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie przy pakowaniu galanterii skórzanej od zaraz w zakładzie ze Stuttgartu.

Stanowisko: pakowcz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1620 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

  • praca polega na pakowaniu portfeli, pasków, aktówek, kosmetyczek, itd. do specjalnych woreczków z zachowaniem szczególnej ostrożności
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości towaru, zapakowanie w materiał, a następnie do pudełka z załączeniem certyfikatu oryginalności
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sporządzanie protokołów rzeczy z defektem

Wymagania:

  • staranność i precyzja
  • gotowość do podpisania zgody na kontrolę osobistą po zakończonej pracy
  • zręczność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie własne auto oraz prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o byciu niekaranym
  • możliwość pracy pod nadzorem kamer
  • przychodzenie na czas

Oferujemy:

  • niedrogie zakwaterowanie na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie umowy z okresem próbnym
  • szansę na przedłużenie współpracy
  • rabaty na asortyment
  • premie wydajnościowe

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o składanie aplikacji na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: pakowaczgalanteriiskórzanej/12/16.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-galanterii-skorzanej-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 169583f044544f7b