8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 11 maja 2015 01:49

Oferujemy pracę w Niemczech na produkcji kanapek i wrapów od zaraz. Legalne zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia w Norymberdze dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Norymberga

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik kontroluje jakość składników, porcjuje je na kanapkach i wrapach. Obowiązkiem będzie również pakowanie wyrobów.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
  • obowiązkowość, skrupulatność, punktualność
  • konieczne jest posiadanie zaświadczenia o niekaralności
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • konieczność przystosowania się do pracy zgodnie z zasadami BHP

Oferujemy:

  • umowa o pracę zgodna z warunkami niemieckimi
  • początkowo praca na 3 miesiące, jak pracownik się sprawdzi wówczas istnieje możliwość przedłużenia umowy
  • pracę od zaraz
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego
  • wsparcie w bieżących kwestiach
  • pełne szkolenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia kontaktowego z CV oraz LM na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Produkcja.06.2015

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-norymberga/

ID ogłoszenia: 200554fe469c6327

ilość wszystkich wyświetleń: 860, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Norymberga”

  1. Witam jestem zainteresowany podjęciem pracy za granicą.Obecnie pracuje jako magazynier, posiadam uprawnienia na wózki widłowe ,szukam ciekawej oferty pracy proszę o kontakt mailowy ze mną marcin.zagorzycki@gmail.com

  2. Dariusz Krainski na 19 lipca 2015 @ 11:32

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą proszę o kontakt telefoniczny 501223288