1400 euro brutto /mc

Praca Niemcy 2014 Obernzell bez doświadczenia dla pomocnika produkcji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Obernzell
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 18:03

Zakład produkujący części motoryzacyjne zatrudni chętnych do zadań na linii produkcyjnej przy lakierowaniu, pakowaniu. Praca w Niemczech w Obernzell od 02.2014.

Stanowisko: Pomocnik na produkcji

Lokalizacja: Obernzell

Zarobki: 1400 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Termin: start 01.02.2014

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zadań na taśmie produkcyjnej.
  • kontrola jakości
  • zdejmowanie z taśmy ciężkich części
  • polerowanie elementów
  • pakowanie, przygotowywanie elementów do wysyłki
  • praca z elementami z branży motoryzacyjnej

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy pakowaniu
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy i własnego auta
  • możliwość podjęcia pracy już od lutego 2014

Oferta:

  • umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie na pełny etat na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zgłoszenia w postaci CV w języku niemieckim oraz dokumentami które potwierdzają doświadczenie prosimy przesłać na adres: a.uberman@wup.zgora.pl,
w tytule wiadomości należy umieścić nazwę stanowiska tak jak: Pomocnik produkcyjny

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pomocnik-produkcji-do-pracy-w-niemczech-bez-doswiadczenia-od-lutego-2014-obernzell/

ID ogłoszenia: 67152d2c220400be

5 Odpowiedzi na “Praca Niemcy 2014 Obernzell bez doświadczenia dla pomocnika produkcji”

  1. Przemek2014 na 13 stycznia 2014 @ 11:49

    Od Przemka:Witam serdecznie.Samodzielny,energiczny, bez nałogów 26 latni kawaler mający doświadczenia w różnego rodzajach pracach poza granicami polski Poszukuje Pracy.Po przeczytaniu Oferty Angielski,Niemiecki w stopniu komunikatywnym Pracowałem 4sezony2009-2013 w niemieckiej firmie przy zbiorach jak i zarówno przebjeraniu i pakowaniu warzyw i owoców w Danii przy obróbce jodły i świerka Posiadam prawo jazdy kat B C własny samochód Bardzo proszę o kontakt eMail lub tel 691 44 88 35

  2. PIOTRLANGOWSKI na 14 stycznia 2014 @ 18:43

    PIOTR
    516 421 978
    latek01@wp.pl

    Dzień dobry,

    Szanowni Państwo,
    w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
    Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

    W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku,
    Piotr

  3. 2 osoby gotowe do wyjazdu od zaraz 510720477 mateusz

  4. Witamy. Ja Natalia (20 lat) wraz z Koleżanką Patrycją (21 lat) Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Jesteśmy pracowite, samodzielne, uczciwe. Obie również posiadamy Prawo jazdy kat.B Gotowość do pracy od zaraz. Czekamy na odpowiedź.
    Tel : 501409542 ,
    e-mail: kala-aaa@wp.pl
    Pozdrawiamy

  5. nizialek1 na 2 lutego 2014 @ 10:50

    Dzień dobry
    Dyspozycyjnosć:W każdej chwili
    Dobrze znam jezyk angielski
    Jestem zainteresowany tą pracą mam 22 lata
    Prosze o kontakt 721-243-562
    Przemek