do uzgodnienia

Praca na produkcji w Polsce, Bielany Wrocławskie – Operator maszyn

  • Kraj: Polska
  • Miasto: Wrocław
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 lipca 2016 03:29

Agencja zatrudnienia dla swojego klienta z Bielan Wrocławskich poszukuje od zaraz pracowników do pracy na produkcji w Polsce w charakterze operatora maszyn. Oczekiwane minimum wykształcenie zasadnicze.

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Praca na Produkcji – Operator maszyn
Docelowe miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn produkcyjnych, montaż oraz wstępną kontrolę jakości.

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
Dyspozycyjność do pracy od zaraz.
Minimum wykształcenie zasadnicze.

Oferujemy:
Umowa o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
Pracę w nowoczesnym zakładzie,
Możliwość rozwoju zawodowego
Praca w systemie 1-zmianowym

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@progresso.net.pl. W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Proszę o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Certyfikat MPiPS: 540

ID ogłoszenia: 747578ca72c8afc3

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 398, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Progresso
  • Zarejestrowany od: 18 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez Progresso

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Progresso »