do ustalenia

Praca Holandia przy pakowaniu sera na produkcji bez języka od zaraz Harderwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Harderwijk
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:33

Producent serów z Harderwijk szuka od zaraz mężczyzn z dobrym wzrokiem. Praca w Holandii przy pakowaniu produktów spożywczych bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Harderwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca na produkcji przy tworzeniu serów oraz ich pakowaniu i kontrolowaniu jakości.

Wymagania:
- zatrudniamy jedynie mężczyzn, którzy nie noszą okularów
- wyjazd do Holandii od zaraz
- najchętniej osoby zamieszkałe w okolicach Harderwijk
- samodzielne znalezienie sobie miejsca do zamieszkania
- chętnie zatrudniamy osoby ze znajomością języka angielskiego bądź holenderskiego
- dobre zdrowie
- samodzielność, punktualność, niezawodność
- posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
- dobre wynagrodzenie
- pomoc w pierwszych dniach
- przyjazną atmosferę

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: info@jobvision.nu lub h.verschoor@jobvision.nu bądź zadzwonić pod numer: +31 6 44529202 (rozmowa w języku angielskim bądź holenderskim).

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-w-fabryce-sera-w-harderwijk-od-zaraz-dla-mezczyzn-bez-okularow/

ID ogłoszenia: 6355609d232b3e0e

ilość wszystkich wyświetleń: 921, dzisiaj: 1