do uzgodnienia

Praca Holandia przy pakowaniu mięsa dla kobiet bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Holandia
  • Opublikowany: 10 marca 2014 13:24

Poszukujemy pracownika do zakładu mięsnego na produkcję. Praca w Holandii bez znajomości języka holenderskiego dla kobiet przy pakowaniu na linii produkcyjnej .

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na hali produkcyjnej przy pakowaniu żywności.
  • Zadania wykonywane będą przy mięsie
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie mięsa, przygotowanie do wysyłki i wydania oraz kontrolę jakości produktów

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • dyspozycyjność do wyjazdu na 2 miesiące
  • energiczność, sumienność, otwartość, komunikatywność
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziane panie

Oferta:

  • umowa o pracę na czas określony
  • warunki pracy holenderskie
  • dobra płaca
  • zapewnione zamieszkanie oraz ubezpieczenie
  • wsparcie przy organizacji dokumentów
  • pomoc polskiego pracownika na miejscu
  • zorganizowany transport z okolic- Lubuskiego, Dolnośląskiego, śląskiego, Opolski

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • pollux.178618@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-zywnoscipraca-zmianowa-holandia-id209404.html

ID ogłoszenia: 581531d97180a665