wg stawek wiekowych

Praca Holandia pakowanie drobiu bez znajomości języka dla kobiet Hoogeveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Hoogeveen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:36

Dam pracę w Holandii dla kobiet w przetwórni mięsnej przy pakowaniu drobiu. Zatrudnienie w Hoogeveen bez znajomości języka holenderskiego od zaraz. Zadania będą wykonywane na hali w niskiej temperaturze.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Termin: praca od zaraz

Lokalizacja: Hoogeveen

Zarobki: stawki wiekowe

Obowiązki:

  • Kontrolowanie jakości mięsa i jednocześnie pakowanie drobiu do plastikowych tacek.
  • Praca na hali produkcyjnej w której panuje niska temperatura.
  • Zadania wykonywane są ręcznie w rękawiczkach, fartuszku i czepku.

Oczekiwania:

  • praca wyłączenie dla kobiet
  • pozostanie na bezrobociu (udokumentowanym) przez minimum rok
  • punktualność, niezawodność, spostrzegawczość
  • dokładność
  • chęć podjęcia pracy fizycznej
  • samodyscyplina
  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej i znajomość zasad BHP

Oferujemy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe – od 23 roku wzwyż – 9 euro brutto za godzinę
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie (wg stawek wiekowych, powyżej 23 roku życia – 78 euro tydzień) oraz ubezpieczenie (17,41 euro tydzień)
  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Zgłoszenie zatytułowane: „Praca przy drobiu” należy przesłać na adres: a.zawadzka@pran.eu

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-holandii-dla-kobiet-przy-pakowanie-drobiu/

ID ogłoszenia: 75154e3c078dcd36