do uzgodnienia

Praca Holandia od zaraz na produkcji przy montażu el. rowerowych Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zeewolde
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 01:00

Fabryka rowerów poszukuje pracowników na produkcję przy montażu części na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii w Zeewolde ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji części rowerowych

Miejsce zatrudnienia: Zeewolde

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia z przełożonym

Termin: praca od zaraz, start planowany jest na 22.11.2014

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie składać podzespoły i montować części rowerowe.
  • Zadania będą wykonywane na linii produkcyjnej.
  • Obowiązkiem będzie czasem zbieranie zamówień oraz załadunek towarów na samochody.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziane osoby z czynnym prawem jazdy kat.B
  • możliwość podjęcia pracy od 22 listopada na 26 tygodni
  • samodzielność
  • gotowość do pracy w godzinach dodatkowych jeżeli zajdzie taka potrzeba
  • szybkie tempo pracy
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Chętnych prosimy o rejestrację poprzez stronę: gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6

źródło: http://gsuinter-work.pl/oferty-pracy/5/pracownik-przy-montazu-czesci-rowerowych/26

ID ogłoszenia: 876546d183003406

ilość wszystkich wyświetleń: 1480, dzisiaj: 1